Piaseczno, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Blacharz warsztatowy

Antwerpia

&#8222;SFS Poland&#8221; działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska
Ilość wakatów: 12
Opis stanowiska
&#8226; przygotowywanie obróbek blacharskich na warsztacie i na budowie
&#8226; obmiarowywanie, trasowanie, prefabrykacja
Wymagania:
&#8226; doświadczenie zawodowe min. 3 lata na obiektach przemysłowych, tj. elektrowniach, rafineriach, stoczniach
&#8226; znajomość języka angielskiego / holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym &#8211; warunek konieczny , osoby bez znajomości języka nie będą brane pod uwagę
&#8226; umiejętność czytania rysunku technicznego
&#8226; certyfikat SCC/VCA
&#8226; komplet własnych narzędzi
&#8226; dokładność i sumienność
Mile widziane:
&#8226; prawo jazdy i/lub własny samochód (proszę zaznaczyć w CV)
Oferujemy:
&#8226; stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania
&#8226; zakwaterowanie na koszt pracodawcy
&#8226; atrakcyjne zarobki
&#8226; Ubezpieczenie WARTA Business Travel

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim (ewentualnie niemieckim, holenderskim albo francuskim), te w języku polskim będą rozpatrywane jako ostatnie

Proszę załączyć koniecznie skan certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, kopię szkoleń BHP (VCA,SCC), Personal Safety Logbook (zielona/pomarańczowa książeczka), a także referencje oraz wszelkie pozostałe dokumenty potwierdzające posiadane doświadczenie i uprawnienia

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lub wyslij swoje CV na: praca@sfspoland.pl/

Podając w tytule: Blacharz warsztatowy

Biorąc udział w procesie rekrutacji niniejszym wyraża Pan/ Pani zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie swoich danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05-500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda ta obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez &#8222;SFS Poland&#8221; również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, w tym przedstawianie przyszłych ofert pracy za pośrednictwem telefonu (rozmowa telefoniczna lub / i sms) oraz poprzez pocztę elektroniczną.
sfspoland.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 11 Styczen, 2016  14:15

Identyfikator: 572033

Wyświetleń: 1717