Piaseczno, Mazowieckie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik do firmy Poligraficznej ( Piaseczno)- od zaraz!!

Piaseczno

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Jesteśmy ogólnopolską agencją zatrudnienia, która do tej pory wysłała do Pracy ponad 20 tys. osób
na terenie całego kraju. Aktualnie dla naszego klienta branży poligraficznej poszukujemy osób na stanowisko:
Firma zajmująca się drukiem na opakowaniach

Pracownik pomocniczy w firmie Poligraficznej- Piaseczno
Miejsce Pracy: Piaseczno
Nr ref. POL/10/11

Zakres obowiązków:
&#8226; prace magazynowe,
&#8226; Obsługa prostych maszyn,
&#8226; pakowanie, rozładunek, załadunek

Wymagania:
&#8226; status ucznia lub studenta od 18 do 26 roku życia,
&#8226; chęć do Pracy
&#8226; dokładność , dobra sprawność, zdolności manualne

Oferujemy:
&#8226; Pracę na 3 zmiany od poniedziałku do piątku w godz. 6-14; 14-22;22-6( W NOCY WYŻSZA STAWKA)
&#8226; Soboty oraz niedziele wolne
&#8226; elastyczne zatrudnienie na umowę zlecenie
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
KONTAKT: Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji drogą mailową na adres: kamila.szczotka@workwonders.pl/ z zaznaczeniem numeru referencyjnego POL/10/11

Prosimy o dopisanie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r., o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 1997., nr 133, poz. 883)

Ogłoszenie dodane: Sroda, 12 Pazdziernik, 2011  11:38

Identyfikator: 346840

Wyświetleń: 2352